Gå til innholdet
Meny
- Ledende på nordisk kvalitetsgrafikk

Ansatte

Petter U. Morken

Daglig leder

petter@kunstverket.no

mob 92 60 36 45

Merete Hovdenak

Utstillingsansvarlig

merete@kunstverket.no

mob 41 10 69 19


 



 

Marit D. Ulstrup

Galleri / Edisjon

marit@kunstverket.no

mob 93 24 09 25

Birgitte Paulsrud

Ansvarlig galleri

gallerist@kunstverket.no

tel 23 23 41 50

mob 99 36 34 28

Thea Syrstad Ulvevadet Eide

Salgskonsulent / Nettansvarlig

thea@kunstverket.no

mob 90 15 77 82

Lill Charlotte Trondsgård

Konsulent kunstnerisk utsmykning

lill.charlotte@kunstverket.no

mob 97 42 12 71

Ann Kristin Skretteberg

Konsulent kunstnerisk utsmykning

ann.kristin@kunstverket.no

mob 91 17 91 56

Kontakt

Kunstverket Galleri AS
Kirkegata 5, 0153 Oslo

Tlf: 23 23 41 50
Email: gallerist@kunstverket.no

Åpningstider

Man: stengt

Tirs, ons, fre 11:00 - 17:00

Tors. 11:00 - 18:00

Lør-søn 12:00 - 16:00

Les vår Personvernerklæring

Galleriets mailingliste

Hvis du ønsker å motta vårt nyhetsbrev på e-post, kan du
skriv inn din e-postadresse ovenfor, og klikk Send.

Kunst i kvadraturen

KUNST I KVADRATUREN
er et samarbeidsprosjekt mellom ti gallerier i Kvadraturen.

2021 © Kunstverket Galleri AS