Gå til innholdet
Meny
- Ledende på nordisk kvalitetsgrafikk

Ansatte

Petter U. Morken

Daglig leder

petter@kunstverket.no

mob 92 60 36 45

Birgitte Paulsrud

Ansvarlig galleri

gallerist@kunstverket.no

tel 23 23 41 50

mob 99 36 34 28

Marit D. Ulstrup

Ansvarlig Hovedøya Galleri

marit@kunstverket.no

mob 93 24 09 25

Maj Britt Wenner

Edisjon

majbritt@kunstverket.no

mob 91 77 81 41

Mona Næss

Edisjon

mona@kunstverket.no

mob 97 69 80 12

Merete Hovdenak

Utstillingsansvarlig

merete@kunstverket.no

mob 41 10 69 19


 



 

May-Linn Ski Rasmussen

Ansvarlig nettsider og sosiale medier

may-linn@kunstverket.no

mob 45 27 82 34



 

Liv Karin Ekornrud

Regnskapsansvarlig

livkarin@kunstverket.no

 



 

Jon Egeberg

Grafisk designer

jon@kunstverket.no



 

Kontakt

Kunstverket Galleri AS
Kirkegata 5, 0153 Oslo

Tlf: 23 23 41 50
Faks: 23 23 41 51
Email: gallerist@kunstverket.no

Åpningstider

ManStengt

Tirs, ons, fre. 10:00 - 17:00

Tors. 10:00 - 18:00

Lør. 12:00 - 16:00

Søn. 12:00 - 16:00*

*kun under utstillinger

 

Kunstverket Hovedøya Galleri:
Lavetthuset, Hovedøya

Tlf: 23 23 41 50
Fax: 23 23 41 51
Email: hovedoya@kunstverket.no

Åpningstider

Fre - Søn 13:00 - 17:00

Galleriet er åpent i perioden
medio juni – medio august

Galleriets mailingliste

Hvis du ønsker å motta vårt nyhetsbrev på e-post, kan du
skriv inn din e-postadresse ovenfor, og klikk Send.

Kunst i kvadraturen

KUNST I KVADRATUREN
er et samarbeidsprosjekt mellom ti gallerier i Kvadraturen.